Contactformulier

Stuur me je telefoonnummer en/of e-mailadres, en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.

    Interessant! Sluiten
    21 mei 2025

    Website en logo voor Monique van Loon Projecten

    Labels / Design / Logo / Web / Huisstijlontwikkeling / Branding

    VIQ ontwikkelde een onepage website. Alle inhoud op 1 pagina, als een soort brochure. Een visitekaartje dat eerlijk, helder en open weerspiegelt met welke ambities en doelstellingen Monique van Loon aan de slag wil met haar opdrachtgevers.

    One page website homepage laptop
    One page website laptop
    One page website mobiele weergave

    Webdesign

    Het bouwen van een website is als het bakken van een taart. Een taart opgebouwd uit lagen. Elk laagje heeft zijn eigen structuur en functie. Bij elkaar vormt het 1 geheel. Op smaak gebracht met illustraties, kleuren, fotografie en lettertypes. Lekker man.

    Nou. Bij wijze van spreken dan. Kijk op: moniquevanloonprojecten.nl.

    "Een duurzamere wereld waarin het voor ieder mens mogelijk is om te sporten en te bewegen."

    Monique Verbinder in (sport)vastgoed
    Beeldmerk ontwikkeling
    Bruikbaarheid van het logo
    Eindresultaat logo Monique van Loon Projecten

    De kers op de spreekwoordelijke taart

    Een logo ontwikkel je in een hechte samenwerking met je opdrachtgever. In dit geval waren erĀ  twee mensen die zich er tegenaan bemoeiden. VIQ maakte concept voorstellen, deze werden gepresenteerd, klant reageerde: dit wel, dit niet, heb je hier aan gedacht, dit vind ik mooi, of niet, etc.. Samen itereerden we naar de definitieve versie.